Asosyal Oyuncu

Level : 1

PUBG ve H1Z1 Benzeri Oyunlar

PUBG Ve H1Z1 Benzeri Oyunlar

Oyun sektörü öylesine hızlı ki en popüler oyunlar bile bir süre sonra demode olabiliyor. Sizler için PUBG Ve H1Z1 benzeri oyunları derledik. Hayatta kalma oyunları nedendir bilinmez ama pek çok kişi tarafından sevildi. Hal böyle olunca da PUBG Ve H1Z1 oyunlarına bir sürü rakip geldi.

Last Man Standing

O oyunlardan bir tanesi de Last Man Standing oyunun isminin anlamı tek bir kişinin zafere ulaşacağını belirtiyor. Bu oyunda da klan olarak gezebiliyorsunuz. Last Man Standing oyununun en beğenilen özelliklerinden bir  tanesi sık sık güncelleme gelmesi ve yeni içeriklerin oyuna eklenmesidir. Last Man Standing için rahatlıkla sıkılmadan oynayabileceğiniz oyunlar arasında diyebiliriz.

Fortnite: Battle Royale

Bu oyun aslında yeni çıkan oyunlar arasında yer almasına rağmen pek çok kişi tarafından oynanmaya başlandı. Fortnite: Battle Royale PUBG oyununun en büyük rakibi olarak pek çok kişi tarafından oynanıyor. Oyunun grafikleri tam manasıyla mükemmel ve 100 oyuncuya kadar Battle royale modu oynanabiliyor.

Unturned: Arena Mode

Steam'ın en popüler oyunları arasında yer alan Unturned: Arena Mode zombi temalı oyun severler için gerçekten ideal bir oyun. Ekibinizi kurarak kaynak toplayabilir ve yeni öğeler yaratabilirsiniz.

Ayrıca bu oyunda PUBG benzeri bir savaş sistemi de var.

Islands of Nyne: Battle Royale

Bu oyun için şuanda bir alternatif oyun yakıştırmasını yapsak sanırım yanlış olmaz. Bu oyun şuanda piyasada yok ancak Islands of Nyne: Battle Royale oyunu kısa süre içerisinde hayatta kalma oyunları arasındaki yerini alacak.

Minecraft: Hunger Games

Minecraft oynamasanız bile bu oyunu biliyorsunuzdur. Minecraft: Hunger Games sunucuları da sizlere hayatta kalma oyunlarına benzer bir savaş mekaniği kuruyor.

BONUS: Ark: Survival Of The Fittest

BONUS: Ark: Survival Of The Fittest açlık oyunlarını gerçeğe dökmek isteyenlerin sesi oldu. Dinozorların olduğu bir bölgede güçlenmeli ve rakiplerinizi öldürerek oyunda kalmalısınız.

Bu oyunu oynamak için Ark Survival Evolved'a olmalısınız. Ek olarak belirtmek istiyorum. Oyunu saatlerce oynasanız bile kesinlikle sıkılmıyorsunuz.

  • Tarih

Yorumlar

2018 © ClawTeam