Asosyal Oyuncu

Level : 1

CS:GO Boosting Fantezileri

CS:GO Boosting Fantezileri , ilginç grupların bu işten para kazanma arzusu ile gittikçe yaygınlaşıyor. 4 kişilik grubun 1 kişiyi hile ile rütbe yükseltmesi, belirli rütbeye kadar hilelerin satılması . . 

Oyuncular, bu boosting servislerinin maçlarına denk geldiğinde, karşı takımın boostlandığını değil, yalnızca hile kullanan 4 gavat olduğunu düşünse de, bu tarz kişi ya da kişilerin oyunu kirlettiği gerçek.

Bu servislerin, reportlandığınızda fake id kullandığınız için asla ban yemezsiniz gibi söylemler ile hile satması veya lobide rank yükseltmesi, yükseltilen rankınız asla düşmeyecek anlamına veya vac cezası almayacağınız anlamına gelmiyor. Yalnızca 2 gün yerine 1 hafta sonra bunlar oluyor.

Kendimizi boostlamayalım da trollerle mi oynayalım birader demeyin. Global olduğunuzu varsayarsak, yanınıza denk gelecek adamın boostlanmış bir troll olmadığının garantisini, hiçbir boosting servisi veremez. Yine de tavsiyem, boostlanmayı kafanıza koymuş iseniz, kimseye zararı olmayan, lobiye davet edip karşı takıma 5 afk bot yerleştirerek rütbenizi yükselten servisleri tercih etmenizdir.

En mantıklı yol ise, sabit oynayacağınız bir takım kurmanızdır. Birbirini iyi tanıyan ve kendini geliştirmeyi, zaferi önemseyen 5 arkadaş ile düzenli oynanması, en güzel ve güçlü boosting yöntemidir. Bunun için, yeni insanlarla tanışmaktan korkmayın ve oyun içerisinde ki Türklere önyargılı yaklaşmayın. Her ne kadar karşınıza 5 Türk takım geldiğinde, "tamam bu oyun bizde kazandık" diyor olsanız da, yabancı takımlarda asla iyi oynayamıyorsanız birinden awp isteyemezsiniz :) Türklerin samimiyetini bu oyunda avantaja

  • Tarih

Yorumlar

2018 © ClawTeam