Asosyal Oyuncu

Level : 1

Mount & Blade Bannerlord Güncel Haber ve Çıkış Tarihi

Mount & Blade Bannerlord Güncel Haber ve Çıkış Tarihi

Bildiğiniz gibi Mount & Blade Bannerlord Türk oyun firması tarafından üretildi. TaleWorlds üretimi bir oyun bütün Dünya  tarafından beğenilen bir oyun ayrıca devam niteliğinde olması nedeniyle pek çok kişi tarafından merakla beklenen oyunlar arasında yer alıyor.

Oyunun en öne çıkan özelliği ile bayrak kapma modu bir önceki oyunda olmayan ve yeni ekleme olan bayrak kapma modu özellikle merakla bekleniyor. Oyunun şuanda net çıkış tarihi olmasa da 2018'in ikinci yarısında çok büyük ihtimal ile satışa çıkmış olacak. Bugüne kadar neden çıkış tarihi açıklanmadı? O konu hakkında bir kaç şey söyleyelim. Oyun yapımcısı Türk mühendis Murat Türe bu konuda hakkında bazı açıklamalar yaptı. Çıkış tarihi yayınlanmamasındaki ana neden oyunun aceleye getirilmek istenmemesi ve oyun yapımcılarının çalışma tarzı, biz bu tarz çalışan bir firma değiliz diyen Türe, bir tarih belirleyip o tarihe kadar çalışmaları bitirmek istemiyoruz oyun ile ilgili hiç bir şeyi acele getirme gibi bir niyetleri olmadığını dile getirdi. Türe son olarak ise hiç bir şekilde oyun için çıkış tarihi yayınlamayacaklarını açıkladı.

Mount & Blade Bannerlord 2 Oyun Motoru Tamamen  Değişiyor

Oyun kurucuları devam niteliğindeki oyunun çıkacak yeni versiyonunda oyun motorunun tamamen değişeceğini söyledi. Yani sıfırdan inşa edilen oyun motoru ile oyunda oynanışta doğal olarak değişecek.

Oyun kurucularına göre ilk oyunun çıkışının ardından uzun bir süre geçse de serinin devam oyunu olan Mount & Blade Bannerlord 2 yapımı için geçen 5 yıllık süre çok da uzun değil. Oyunun yeni versiyonu yeni motor ile çok daha geniş çaplı ve zengin bir içeriğe sahip olacak.  Oyunun yeni motorla geliyor olması ve uzunca süredir üzerinde çalışılıyor olması kesinlikle beklentileri üst noktaya çıkarıyor. Umut ediyoruz ki yeni nesil oyunlara yakın ya da daha iyi bir seviyede oyun ile karşılaşırız. Grafik, ses, oynanış ve çok daha fazla nokta da Mount & Blade Bannerlord 2 beklentileri üst noktaya taşıyor.

Son olarak oyunun çıkış tarihi ile alakalı çıkan son haberi verelim. Yapımcılar verdiği demeçte oyunun çıkış tarihi için 'Çok az kaldı' mesajını verdiler.

  • Tarih

Yorumlar

2018 © ClawTeam