Asosyal Oyuncu

Level : 1

PUBG Mobil Nasıl İndirilir?

PUBG Mobil nasıl indirilir?

PUBG oyunu bütün dünya da milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Mobil versiyonu ile de pek çok kişi tarafından oynanacağına hiç şüphe yok. Oyunun mobil versiyonu İOS ve Android için hazırlanıyor. Sizlere PUBG Mobil nasıl indirilir? Bu konuda detaylı bir açıklama yapacağız.

İLK ADIM

TAPTAP adı verilen uygulamayı indirerek başlıyoruz. Uygulamayı indirin ve ardından Android cihazınıza aktarın. Google da ufak bir araştırma  yaparak bu uygulamayı bulabilirsiniz.

İKİNCİ ADIM

Uygulamayı açınca kafanız karışabilir ancak sakin olun. Uygulama içerisinde pek çok uygulama var. Sizin açacağınız uygulama ise en üstte yer alıyor. O uygulamanın adı Tencent tarafından geliştirilen oyundur.

ÜÇÜNCÜ ADIM

PUBG oyununun mobil versiyonu İOS ya da Android marketlerde şuan için indirilemiyor. O yüzden biz farklı bir yöntem izliyoruz. Herhangi bir numara yazıyoruz, burada amacımız oyunu kendimiz için rezerve etmek. Yüklemenin hazır olmasını bekleyin ve ardından bildirim gelecek. Daha sonrasında ise PUBG oyununu indireceksiniz.

Bizim oyunu bu tarzda indirmemizdeki ana neden oyunu şuanda ülkemizde marketlerden indirmenin mümkün olmamasıdır. Yurt dışında yaşayanlar herhangi bir sorun yaşamadan oyunu İOS ya da Android marketlerden indirebilirler. Ayrıca oyunu indirip telefonunuza kurduktan sonra sizden üyelik açmanızı isteyecek. Oyuna e-posta ile üye olursanız doğrulama maili de gelmeyebilir ve oyuna başlayamazsınız. Bazı kişilere doğrulama maili gelmediği bilgisini aldığımız için sizi de bu konuda uyarıyoruz.

Oyuna doğrulama kodu gelmeden oynamazsınız o yüzden hiç riske girmeden telefon numarası vererek kayıt olmak. Telefon  numarası vererek çok hızlıca oyuna verebilirsiniz. Ayrıca Apple Store'dan indirmeye çalışırsanız Türkiye'de olduğunuz için izin verilmeyecektir. Farklı ülke bilgileri vererek sıfırdan App Store'a kayıt olmak ve öyle denemekte yarar var.

  • Tarih

Yorumlar

2018 © ClawTeam