CSGO kumar taktikleri oyuncuları vuruyor!

Csgo kumar taktiği, csgo bet taktiği, csgo kumar kazanma taktiği, csgo bet %100 kazanç başlıklarında yüzlerce makale,video ve arama yapılıyor.

Evlilikleri,yuvaları yıkan kumar, şimdi de oyuncuları yıkıyor. Birçok youtuber’in anlaştığı kumar sitelerinde videolar çekerek tanıtımlar yapmasıyla da hızla yaygınlaşan kumar sitelerin hedefinde oyuncular yer alıyor. Counter Strike Global Offensive gibi oyunlar üzerine inşa edilmiş kumar sitelerinden kazançlı çıkanlar olsa da, büyük bir kitle hüsrana uğruyor.

Kumar masasında ki kartlara, gazinolarda ki rulet sistemine dahi güven olmazken, internet sitelerinde ki bu yazılıma ne kadar güven olabilir? Tuhaf olan şu ki, bu oyuncuların %70 gibi büyük bir kısmı, yatıracağı parayı başkalarına oynatıyor. Kaybedenlerin isyanı ise, bu tarz sitelerden, kişi ya da kişilerden aldığı tüyolar ile oynamasından kaynaklanıyor. Elbette ki kumarda kendi kararlarınızı kendiniz vermelisiniz. Ancak görünen o ki, oyuncular, söyleneni yapmayı tercih ediyor. Oyun oynarken, hiçbir oyuncudan emir almak istemeyen, kendi kararlarını vermek isteyen tipler de buna dahil.Yazık.

Siteler her ne kadar sonuçların bir şans işi olduğunu kendilerince kanıtlasalar da, bugüne kadar zararda olan bir sitenin olmaması ortada.

“İnsanların çoğu kendi kararlarını almak istemiyor.Çünkü korkuyorlar.Birilerinin dediğini yapmak çok daha kolay.”

Marily Manson

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.