Asosyal Oyuncu

Level : 1

God of War Çıkış Tarihi

God of War çıkış tarihi belli oldu

PS 4 oyuncuları için oldukça önemli bir oyun olan God of War çıkış tarihi belli oldu. PS  4 oyuncularının en çok beklediği oyunlar listesinde ilk sırada yer alan oyun tanıtım videosunun ardından çok fazla  tartışmaya neden olmuştu. Sony tarafından yayınlanan videonun ardından oyuncular iyice sabırsızlanmaya başlamıştı.

PS 4 ve PS 4 Pro için piyasaya çıkacak olan oyun 20 Nisan 2018 tarihinde resmen satışa çıkacak. Oyunun çıkış tarihi ile ilgili bilgi en güvenilir ağız olan Amazon'dan geldi. God of War çıkış tarihi belli oldu haberlerinin çıkması için uzunca süre Amazon'un açıklama yapması beklendi. Santa Monica tarafından geliştirilen oyunda Türkçe metin desteğinin olacak olması Türk oyuncuları ayrı bir heyecanlandırdı. Ülkemiz oyun sektörü için oldukça önemli bir gelişme olduğuna hiç şüphe yok.

God of War Konusu

God of War da Kratos ve oğlunun macerasına ortak olacağız ve onlar için bir şeyler yapmaya çalışacağız. Oyun kesinlikle İskandinav ülkesi havası ile pek çok kişiyi tatmin edecek. Yüksek kaliteli grafikleri ve oynanışı ile pek oyuncu için harika hissi verecek.

God of War oyununda karanlık İskandinav teması başarılı ile gerçekleştirilmiş. Siz oyunu oynarken bu hissi bütün vücudunuzda hissedeceksiniz. Yayınlanan oynanış videosu ile de pek çok kişi tarafından geçer not alan God of War eşsiz grafikleri ve sürekli olarak aksiyon yaşatan sahneler ile oyuncuları koltuklarına hapis edecek.  Ayrıca oyunu önceden sipariş vermek isterseniz bunu 22 Mart'da yapabileceksiniz. Oyunu sadece Play Station Store üzerinden önceden sipariş edebiliyorsunuz.

God Of War Satın Almalı Mısınız?

Aksiyon, iyi grafikler, kaliteli ve ürkütücü sesleri seviyorsanız ayrıca büyük bir oyun kurgusu hoşunuza gidiyorsa geriye kalan hiç bir şey sizi rahatsız etmeyecektir.

Bol gizemi olan ve detaylar ile sizlere keyifli anlar yaşatacak bir oyuna sahip olmuş olacaksınız. Sıkılmadan oynanacak PS 4 oyunları arasında yer alabilecek bir oyun olan God of War için verdiğiniz para kesinlikle değecektir.

 

  • Tarih

Yorumlar

2018 © ClawTeam