Asosyal Oyuncu

Level : 1

Steam Oyun Kartı Düşürme

Popüler çevrimiçi oyun oynama platformu Steam kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen oyun kartları ne anlama geliyor? Steam oyun kartları, oyun sırasında kazanmış olduğunuz sanal kartlardır. Bahsi geçen oyun kart setleri tamamlandığında oyun rozetlerine ve takası gerçekleşebilen kartlar tarafından Steam topluluğunda takası gerçekleştirilebilir.

STEAM OYUN KARTLARI NASIL DÜŞÜRÜLÜR?

Diğer bir adı ile Koleksiyon kartlarını düşürmek için koleksiyon kartı destekli oyunlardan herhangi birini oynayarak söz konusu kartlara sahip olabilirsiniz. Oyun kartlarının bir kısmını oyun oynadığınız sırada düşürebilir, kalan yarısına da başka yöntemlerle sahip olabilirsiniz.

Sahip olduğunuz koleksiyon kartları Steam topluluğunda XP kazanmanıza bu sayede seviye atlamanızı olanak sağlar.

STEAM OYUN KARTI DÜŞÜRMENİN EN KOLAY YOLU: STEAM TRADİNG

Steam trading sistemi desteği ile STEAM koleksiyon kartlarına çok daha kolay sahip olabileceksiniz. Trading programının çalışma mantığı ise şöyle;

Sistem başlangıç’ da hangi kartların siz de eksik olduğunu belirliyor. Uygulamayı her açtığınız da ise hesabınız oyun içerisinde simüle edilip kart düşürülmesini sağlıyor. Periyodik olarak da içerisinde olduğunuz oyundan hala kart düşüp – düşmediğini kontrol edip, daha sonrasında farklı bir oyuna geçici simüle ediliyor.

Program’ın güvenliğinden şüphe duyanlar için Idle Master, tüm projesini açık kaynak kodlu olarak kullanıcılarına sundu. Bu sayede yazılım bilgisi bulunan kullanıcılar program içerisinde kötü amaçlı yazılım olduğunu çok rahat bir şekilde tespit edebilirsiniz.

Bizler sizler için Steam trading programını kontrol ettik ve güvenli olduğunu onaylıyoruz.

Bu basit yöntemler sayesinde Steam oyun kartları düşürme olasılığını yükseltebilirsiniz.  Aynı zaman da program açıkken oyun oynamaya devam edebilirsiniz hiçbir şekilde bilgisayarınızı bekletmeye ve farklı bir işlem yapmamaya programlamanıza gerek yok.

 

  • Tarih

Yorumlar

2018 © ClawTeam