Steam 2017 Yaz indiriminde alınabilecek korsan oyunları

Assassin’s Creed® IV Black Flag™ (69,99 TL 34,99 TL)

Dümeninizin başında, topladığınız mürettebatınız ile kendinizi Jack Sparrow gibi hissedeceksiniz. Oyun hem karada, hem denizlerde geçiyor. Bulabileceğiniz hazineler, yağmalayıp satacağınız yükler, geliştireceğiniz gemi, avlayacağınız köpek balığı, aşmanız gereken dev dalgalar, ele geçirmeniz gereken bölgeler… Saymakla bitmeyen birçok özellik ile sürprizlerle dolu geniş bir haritada bambaşka bir dünya sizi bekliyor. Üstelik, oyunun Türkçe yaması da mevcut. Baştan söyleyelim, hile yaparsanız her oyunda olduğu gibi, bu oyunda da bir zevki,amacı kalmıyor 🙂

 

NAVAL ACTION (80,00 TL 53,60 TL)

Artık, MMORPG oyunlarının geride kaldığını mı düşünüyorsunuz? 2017 de çıkan veya çıkacak olan MMORPG oyunlar, yıllardır yapısını bozmayan, ayakçılık yaptıran görevleri ile yenilik getirmeyen sistemleri size küfür gibi mi geliyor? Artık yarım saatlik gibi bir süre ile çabuk sonuçlar alabileceğimiz lol,dota,pubg gibi oyunlar, MMORPG oyunlarını geride bırakmış olsa da bu oyun, MMORPG oyunlarına darbe vurmuş durumda. Elbette bu oyunda da birçok ayak işi mevcut. Ancak, alışılmışın dışında görevleri ve dünyası ile sizi etkileyebilir. Karayip Korsanları filminden etkilenip AC4 oynayan oyuncuların en büyük arzusu birde bu işin online tarafını görmek olsa gerek.Odunculuk,madencilik,crafting,ticaret gibi özellikleri de barındırması, MMORPG tutkunlarını derinden etkileyecek. Elbette ki clan sistemi de var 🙂 İngiltere,fransa gibi devletlerin yanı sıra korsan olma fırsatınız da var. İster keşif yapın, ister ticaret yapın, isterseniz boş boş gezin. Haritanın bir ucundan diğer ucuna gitmeniz 8 saatinizi alabilir.

 

Blackwake (31,00 TL 24,80 TL)

Açıkça söylemek gerekirse, takım oyunu olduğundan ve tekrara bağlayan hızlı sonuç oyunlarından farkı yok. Lol, Dota, CS:GO gibi oyunların denize dökülmüş hali diyebiliriz. Geminin kaptanı değil, topu ateşleyen mürettabat dahi olabilirsiniz. Ancak bir gemi geliştirme, açık dünyada gezebilme gibi unsurlar söz konusu değildir.

Out of Reach (29,00 TL 14,50 TL)

Son zamanlarda Dayz,H1Z1,PUBG,ARK gibi oyunlarla popülerleşen Hayatta Kalma tarzı, Out of Reach ile denizlere taşınıyor. Ancak bir önce ki bahsettiğimiz oyunlar gibi direk denizde başlamıyorsunuz. Denize açılabilmek için önce hayatta kalıp geminizi inşa etmelisiniz! Aktif oyuncu sayısı az olsa da keyif alabileceğiniz bir atmosferi var. Oyunun erken erişimde olduğunu da bilmenizde fayda var.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.