Asosyal Oyuncu

Level : 1

Steam Level Arttırma

Dünyanın en çok tercih edilen oyun satın alma ve çevrimiçi oyun oynama platformu Steam piyasa’ da yerini aldığından bu yana kendisiyle beraber getirdiği seviye sistemi ile bazı kullanıcılarına şan- şöhret ve yapılan ticaretler de güven getirdi.

Steam’ da seviye yükseltebilmek koleksiyon kartları satın almanız gerekmektedir.  Peki, söz konusu bu oyun platformunda seviye yükseltmek bir kullanıcının ne işine yarar? Çevrimiçi oyun oynarken yüksek level insanlar daha çok ilgi görür desek yanılmayız sanırım. Aynı zaman da bu kişiler bir algı ile daha güvenilir gözükür ve yapılan ticaret de leveli yüksek olan kişinin kendisini dolandırma ihtimalinin olacağını düşünme olasılığı da en az a indirgenir.  Ayrıca hesabın arkadaş limiti de seviye arttıkça artış gösterir. Özetlemek gerekirse;

  • Her seviye başına +5 adet daha fazla arkadaş ekleme limiti
  • Her on seviye başına yüzde 20 Booster Pack düşürme şansı. (Üç tane koleksiyon kartı bulunan bir paket)
  • Her on seviye başına bir adet fazladan vitrin.


STEAM KOLAY LEVEL ATLAMA TAKTİKLERİ

Steam’ da seviye atlamak bahsettiğimiz gibi güzel şeyler de beraberinde getiriyor. Ancak, güzel şeyler kazanmanın maalesef bir bedeli var. Şimdi anlatacağımız level atlama taktikleri sayesinde Steam’ da daha ucuz yollar ile seviyenizi yükseltebileceksiniz.

Steam’ da en masrafsız seviye yükseltme yöntemi platform içerisinde sürekli oyun oynamak ve DLC satın almaktır.  Bunlar dışında;

  • Ücretsiz dağıtılan oyunları satın almak: Forumlar üzerinde bazen ücretsiz dağıtılan ancak mağaza’ da bir ücreti bulunan oyunları satın alabilir içerisinde çıkan kartları kullanarak seviye atlamanıza destek olabilirsiniz.
  • Kartları Craft etmek: Bu sayede XP kazanabilirsiniz.
  • Kuruşluk kartları satın almak: Oyun oynarken de kazabileceğiniz kartları bazen hiç uğraşmadan 10 – 20 kuruş karşılığında marketlerden de satın alabilirsiniz.
  • Aynı rozet için gereken kartları beş kere Craft etmek.


Bunların dışında Steam Tools, Card Trades ve Card Exchange siteleri üzerinden eğer elinizde çift kart varsa ya da Steam cüzdanınız da paranız varsa buralardan kart alabilir veya takas yapabilirsiniz. Bu yöntem ile de seviye yükseltmenizi hızlandırabilirsiniz.

 

 

 

 

 

  • Tarih

Yorumlar

2018 © ClawTeam